Обратный осмос Raifil Grando 6+ с насосом
 • -21%
 • Обратный осмос Raifil Grando 6+ с насосом

Обратный осмос Raifil Grando 6+ с насосом

На складе
Рейтинг:

На складе 10499
13 330 грн.
10 499 грн.

Поделиться:


 • Производитель: Raifil
 • Код товара: RO905-650BP-EZ
 • Артикул: RO905-650BP-EZ

Обратный осмос Raifil Grando 6+ с насосом

RO905-650BP-EZ

Система очищення води GRANDO6+ новинка в модельному ряду компанії Raifil (доповнено оснащений помпою). 6-стадійне очищення води, продуктивність 50 GPD, мембрана Raifil виробництва Південної Кореї та це ще не всі властивості GRANDO6+. Система оснащена мінералізатором, який насичує очищену воду корисними для вашого організму мінералами. Вибираючи саме цю систему – Ви на довгі роки вибираєте смачну очищену воду з вашого крана.

Особливості:

 • Система проста в установці та використанні.
 • Компактні розміри дозволяють економити місце на кухні.
 • Використання технології зворотного осмосу.
 • Корпус фільтра з 2-мя ущільнювальними кільцями. Наявність двох ущільнювальних кілець на корпусі фільтра гарантує відсутність протікання навіть при високому тиску.
 • Фітинг з 2-мя ущільнювальними кільцями. Наявність двох ущільнювальних кілець на фітингах гарантує відсутність протікань навіть при високому тиску.
 • Швидкознімні з'єднання прискорюють та спрощують зміну картриджа.
 • Зворотний осмос - найтонкіший і ефективний метод фільтрації.

 

Система очищення води:

1-ша стадія: механічний фільтр 10 мкм. PP (СК-10-10)
Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окиснене залізо (іржу), частинки мула, глини, пісок, мікроорганізми, волокно торфа та інші домішки органічного та неорганічного походження.

Ресурс: до 6000 л.

2-га стадія: фільтр з гранульованим кокосовим вуглем (GAC-10R-C)
Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугля. Усуває хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини та деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості.

Ресурс: до 6000 л.

3-тя стадія: фільтр зі спресованого кокосового вугля 10 мкм. (карбон-блок CBC-10-10)
Картридж виготовлений з високоякісного кокосового активованого спресованого вугля. Знижує шкідливі органічні сполуки та хлор. Розмір пор: 10 мкм.

Ресурс: до 6000 л.

4-та стадія: зворотноосмотична мембрана
Принцип роботи системи заснований на проходженні потоку води під тиском через напівпроникні мембрани. В результаті потік води розділяється на дві частини: одна частина вхідного потоку води проходить скрізь численні шари мембрани, а друга, в результаті забруднення мембрани збиває забруднення в дренаж. Ефективність зворотноосмотичних мембран настільки велика, що вони можуть зберігати до 99% усіх розчинених речовин.

5-та стадія: фільтр тонкої очистки
Очищає воду від широкого спектра органічних і неорганічних розчинених речовин, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усуває неприємний запах води, покращує її смакові якості.

Ресурс: до 6000 л.

6-та стадія: мінералізатор
Насичує очищену воду корисними для вашого організму мінералами. Поповнює утрачені на мембрані мінерали, додаючи тільки корисні - кальцій, магній, натрій, калій. Створює корекцію рівня рН і надає воді приємний, натуральний смак.

Ресурс: до 6000 л.

Фильтры для воды
Производитель
Raifil
Количество степеней очистки
6
Наличие минерализации
Да
Наличие помпы
Да
Производительность литров / сутки (час)
50 GPD 190 (7.5)
Гарантия (месяцев)
12

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Теги: RO905-650BP-EZ, Raifil, Обратный осмос