Обратный осмос Raifil Grando 7
  • -27%
  • Обратный осмос Raifil Grando 7

Обратный осмос Raifil Grando 7

На складе
Рейтинг:

На складе 7999
10 940 грн.
7 999 грн.

Поделиться:


  • Производитель: Raifil
  • Код товара: RO905-750-EZ
  • Артикул: RO905-750-EZ

Обратный осмос Raifil Grando 7

RO905-750-EZ

1-ша стадія: механічний фільтр 10 мкм. ПП (СК-10-10)
Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окиснене залізо (іржу), частинки мула, глини, пісок, мікроорганізми, волокно торфа та інші домішки органічного та неорганічного походження.

Ресурс: до 6000 л.

2-га стадія: фільтр з гранульованим кокосовим вуглем (GAC-10R-C)
Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугля. Усуває хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини та деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості.

Ресурс: до 6000 л.

3-тя стадія: фільтр зі спресованого кокосового вугля 10 мкм. (карбон-блок CBC-10-10)
Картридж виготовлений з високоякісного кокосового активованого спресованого вугля. Знижує шкідливі органічні сполуки та хлор. Розмір пор: 10 мкм.

Ресурс: до 6000 л.

4-та стадія: зворотноосмотична мембрана
Принцип роботи системи заснований на проходженні потоку води під тиском через напівпроникні мембрани. В результаті потік води розділяється на дві частини: одна частина вхідного потоку води проходить скрізь численні шари мембрани, а друга, в результаті забруднення мембрани збиває забруднення в дренаж. Ефективність зворотноосмотичних мембран настільки велика, що вони можуть зберігати до 99% усіх розчинених речовин.

5-та стадія: фільтр тонкої фільтрації
Очищає воду від широкого спектра органічних і неорганічних розчинених речовин, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усуває неприємний запах води, покращує її смакові якості.

Ресурс: до 6000 л.

6-та стадія: мінералізатор.
Насичує очищену воду корисними для вашого організму мінералами. Поповнює утрачені на мембрані мінерали, додаючи тільки корисні - кальцій, магній, натрій, калій. Створює корекцію рівня рН і надає воді приємний, натуральний смак.

 

Ресурс: до 6000 л.

7-ма стадія: біокерамічний картридж
Підвищує рівень рН, робить воду слаболужною і насичує очищену воду іонами мінералів (кальцій, магній, натрій, калій, селен) в необхідній дозі. Іонізована лужна вода містить більше кисню і є сильним антиоксидантом.

Ресурс: до 6000 л.

Рекомендації по установці та експлуатації:
Фільтрувальний блок і накопичувальний бак встановлюються під кухонною мийкою або в іншому відповідному місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів. Фільтрувальний блок з баком може розташовуватися як поруч, так і на певному видаленні, обмеженій довжині приєднувальної трубки.
Монтажні роботи включають в себе установку і кріплення фільтраційного блоку, монтаж подвійного крана подачі очищеної води, підключення дренажного хомута для зливу, а також муфти та крана забору вихідної води з водопроводу.

Фильтры для воды
Производитель
Raifil
Количество степеней очистки
7
Наличие минерализации
Да
Наличие помпы
Нет
Производительность литров / сутки (час)
50 GPD 190 (7.5)
Гарантия (месяцев)
12

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Теги: RO905-750-EZ, Raifil, Обратный осмос